משהב"ט 83-127289
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חברות לוגיסטיקה ותחבורה

חברות לוגיסטיקה, שילוח והובלה יכולות ליהנות ממגוון הפתרונות הלוגיסטיים והתפעוליים המתקדמים של רימון. מוצרינו תוכננו במיוחד לענות על הצרכים המורכבים והדינמיים של חברות אלה.
למשל, עבור מרכזי מיון, חלוקה והפצה, אנו מציעים גרורי משרדים ניידים, היכולים לשמש כמרכזי הפצה זמניים או כהשלמה לתשתיות קיימות, במקרה של עומסי עבודה משתנים.
עמודי התאורה מאפשרים פריקה וטעינת משאיות בצורה בטיחותית גם בשעות הלילה והגנרטורים שלנו מספקים אספקת חשמל זמינה לכל פעילות לוגיסטית.
המערכות הניידות שלנו כוללות גרורים עם עמדות שליטה ממוחשבות, לוחות בקרה מתקדמים, מצלמות וידאו איכותיות, ומערכות תאורה חזקות להארת כל האזורים הרלוונטיים. הן מאפשרות לחברות להשיג שליטה מלאה, בקרה וניהול יעיל של כל הפעילויות הלוגיסטיות.
יתרון משמעותי נוסף לגרורי רימון הוא יכולת ההתאמה האישית שלהם. באמצעות צוותי ההנדסה וההתאמה שלנו, אנו יכולים להתאים את הגרורים באופן ספציפי לדרישות של כל לקוח. התהליך כולל למידה מעמיקה של הפעילות והצרכים המיוחדים, תכנון והנדסה מלאים, ייצור מותאם והטמעת המערכות הדרושות. בסופו, הלקוח מקבל פתרון "All-In-One" מושלם, התפור במדויק לדרישותיו.
עבור חברות לוגיסטיקה ותחבורה, גמישות ויכולת התאמה אישית הן משמעותיות במיוחד, נוכח הצרכים המשתנים ותנאי השטח המאתגרים שהן נדרשות להתמודד עמם. רימון נותנת להן את הפתרונות האידאליים לניהול חכם, יעיל ובטוח של פעילויות ההובלה והלוגיסטיקה.

תפריט נגישות